TR | EN

KARSAN

1981 yılından bu yana %100 yerel sermaye ile ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan otomobilden kamyona, minivandan otobüse kadar her türlü aracı üretebilecek esneklikte tasarlanmıştır. Karsan “Sınırsız Ulaştırma Çözümleri” vizyonu doğrultusunda toplu taşımacılığa modern ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemektedir.


KARSAN JEST

Yeni Karsan Jest, şehiriçi toplu taşımacılık için tasarlanmış özgün bir yolcu minibüsü. Sınıfının en yeni aracı olan Karsan Jest panoramik dizaynı ve dinamik hatlarıyla modern kente yakışan bir araç. Alçak taban özelliği ile araca binerken ve inerken eğilmek yada bükülmek yok.

Tamamen yenilenmiş Euro 5 motoru ve 6 ileri şanzımanı ile mükemmel yakıt ekonomisi sağlıyor. Yeni Karsan Jest sizin deyiminizle yakıtı kokluyor. Sessiz ve çalışkan motoruyla hem konforlu yolculuğun hem de en iyi verimin sağlanmasına yardımcı oluyor.

Engelsiz erişim özelliği sayesinde Yeni Karsan Jest herkes için seyahat özgürlüğü sunuyor. Elektrikli engelli rampası, çağdaş yaşamın tüm olanaklarından engelli vatandaşlarımızın da tam olarak ve rahatça faydalanması için geliştirildi. Yeni Karsan Jest, opsiyonel olarak sunulan ilave donanım özellikleri ile fark yaratıyor. Kablosuz internet ( Wi-Fi ) özelliği sayesinde minibüs yolculuğu süresince kesintisiz internet erişimi sağlanabilecek. Ön ve arka disk frenler ile güvenlik ön plana çıkarken mp3 çalabilen radyo sistemiyle yolculuk daha keyifli hale gelebilecek.

KARSAN ATAK

Binişleri ve inişleri kolay hale getiren “Alçak Taban” özelliği ile yolculara büyük kolaylık sunan Karsan Atak otobüslerinde aracın giriş ve çıkış kapıları arasındaki koridorda herhangi bir basamak ya da engel bulunmuyor. Bu özellik yolculara araç içinde hareket özgürlüğü sağlıyor. Atak ayrıca, ECAS (Şasi Alçaltma ve Yükseltme Sistemi) ve Kneeling (Şasi Yana Yatma Sistemi) özelliklerine sahip bir araç. Atak, 60 kişiye kadar yolcu kapasitesi ile sınıfının lideri. “Katlanır Engelsiz Erişim Rampası” sayesinde Atak, tekerlekli sandalye ile araca kolay biniş ve iniş imkanı getiriyor.

Güvenli ve Rahat Sürüş Keyfi  Opsiyonel olarak sunulan yolcu bölümünden izole edilmiş sürücü kabini ve geniş görüş açısı emniyetli bir seyir imkanı sağlıyor. Atak için özel tasarlanan ergonomik gösterge paneli ve konsol, yolculuk esnasında sürücüye maksimum rahatlık sunuyor.

Ekonomi ve Performans Farkı Atak’ın güçlü ve çevreci Euro V- EEV emisyon normlarına uygun motoru eşsiz yakıt ekonomisi sağlıyor, size her yönden kazandırıyor. Sessiz ve çalışkan motoruyla hem konforlu yolculuğun hem de yüksek performansın sağlanmasına yardımcı oluyor.

Robotize Güç Atak, sunduğu şanzıman alternatifleri ile sürüş konforu ve yakıt ekonomisi sağlıyor. Manuel vitesin yanı sıra, maksimum sürüş konforu sunan robotize şanzıman seçeneğiyle ATAK sınıfında lider.

SATIŞ SONRASI

Karsan & Hyundai Yetkili Satış Se»

HABERLER
Kayıtlı haber bulunmamaktadır.
İLETİŞİM
Koçaslanlar, KHT.
Ovaakça Eğitim Mh. Yeni Yalova Yolu Cd. N:752 Osmangazi / BURSA
0 (224) 267 00 30